Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 czerwca 2025 22:37
Reklama Wieliszewskie Wianki 2025

Żegnaj Panie Henryku!

Żegnaj Panie Henryku!
mazurek1a
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci znanego pułtuskiego fotografa HENRYKA MAZURKA, który przez wiele lat współpracował również z naszą redakcją, utrwalając w kadrze miejskie uroczystości, jubileusze, śluby, chrzty, bożonarodzeniowe szopki i Groby Pańskie w kościołach. Był fotografem z ogromną pasją, godzinami mógł mówić o tajnikach swojej pracy. Zawsze w pełni zaangażowany w to co robił, nawet jeśli to miało być tylko jedno zdjęcie.

Bardzo cierpiał w czasie pandemii, nie tyko ze względu na pogarszający się stan zdrowia, ale również dlatego, że nie mógł pracować, wychodzić do ludzi, uczestniczyć w życiu Pułtuska.

Panie Henryku, będziemy o Panu pamiętać. W Tygodnikowym archiwum są dziesiątki Pańskich zdjęć, dzięki którym ta pamięć będzie wciąż żywa.

Spoczywaj w pokoju!

Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Zespół redakcyjny Tygodnika Pułtuskiego wraz z wydawcą


 

Podziel się
Oceń