Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 19:25
Reklama

Robi się świątecznie

Bardzo gustowne świąteczne dekoracje pojawiły się już w centrum miasta. Jak się dowiedzieliśmy, takich ozdób na ulicznych latarniach będzie 13. Wyglądają naprawdę imponująco i mamy nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Nic tak bowiem nie wprowadza w nastrój Bożego Narodzenia, jak świąteczne iluminacje i ozdoby oraz pięknie przystrojone sklepowe wystawy
Robi się świątecznie
lampa2

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama