Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 20 czerwca 2025 09:58
Reklama Wieliszewskie Wianki 2025

34 - LATEK Z NARKOTYKAMI

Dzielnicowy gminy Gzy, podczas obchodu rejonu służbowego, zatrzymał 34 - latka, u którego znalazł narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut łamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności
34 - LATEK Z NARKOTYKAMI
narkotyki
Dzielnicowy reaguje na każde zgłoszenia i sprawdza wszystko, o czym dowie się od mieszkańców danego rejonu. Tym razem pozytywnie zweryfikował informację o mężczyźnie, który miał posiadać przy sobie narkotyki. Podczas obchodu miejscowości Szyszki „zapukał” do jednego z domów. W szafce łazienkowej znalazł torebkę foliową z białym proszkiem. Substancja została zabezpieczona, a 34 - latek przewieziony do komendy. Wstępne badanie testerem potwierdziły, że była to amfetamina.

34 - latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za który ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Podziel się
Oceń