Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 11:13
Reklama

Piknik patriotyczny w Domu Polonii

Odbył się w sobotę, 4 maja. Pułtusk gościł czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości - Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego i Beatę Szydło. Prezentujemy galerię zdjęć autorstwa Henryka Mazurka
Piknik patriotyczny w Domu Polonii
_DSC9021

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama