Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 13:57
Reklama

Burmistrz pozostanie w areszcie

Sąd Okręgowy w Ostrołęce negatywnie rozpatrzył zażalenie obrońcy pułtuskiego burmistrza. Oznacza to utrzymanie w mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Pułtusku o przedłużeniu tymczasowego aresztowania na kolejne trzy miesiące
Burmistrz pozostanie w areszcie
sad_okregowy-0


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama