Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 04:09
Reklama

Pucują dworzec

Pucują dworzec
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Autor: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak informuje rzecznik spółek gminnych Zbigniew Tołłoczko, pracownicy Pułtuskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych pracowali wczoraj przy porządkowaniu dworca autobusowego. 6 grudnia, o godzinie 7.30, burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz zaprosi podróżnych do wnętrza budynku.

Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama