Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 3 grudnia 2025 10:19
Reklama
PIERWSZA PUŁTUSKA SENIORADA

JESTEM DOBRĄ WRÓŻKĄ

Można pokusić się o stwierdzenie, że pułtuscy seniorzy to mają klawe życie. Są aktywni, chętni do uczestnictwa w różnych projektach i spotkaniach. 27 listopada gremialnie spotkali się w pułtuskiej TRÓJCE na pierwszej w naszym mieście SENIORADZIE, zabawie ANDRZEJKOWEJ, oddając się tańcom, zabawom na parkiecie i laniu wosku.

- Dziś bawimy się na SENIORADZIE, balu ANDRZEJKOWYM dla seniorów, pierwszym takim w Pułtusku. Impreza powstała dzięki inicjatywie grupy nieformalnej seniorów, która pozyskała pieniążki w ramach BONU SENIORALNEGO i tak udało się zorganizować takie spotkanie integracyjne dla seniorów Gminy Pułtusk – objaśnia Beata Gemza, dyr. MOPS-u.

A co w programie imprezy?

B. Gemza: - Wiadomo, wróżby, lanie wosku, poczęstunek, integracja i bardzo bardzo dobra zabawa. Bawimy się od godziny 16 do 20. Jest wesoło i kolorowo, wśród nas są panie ubrane w ciekawe stroje, pięknie się prezentują. Ja? Ja jestem DOBRĄ WRÓŻKĄ, jak zawsze.

Rola MOPS-U? MOPS jest jednym ze współorganizatorów SENIORADY, do nas należała dekoracja i wróżby. Pracownicy DZIENNEGO DOMU odpowiadali za poczęstunek. Ja się cieszę, że możemy integrować seniorów z Gminy Pułtusk, a grup seniorskich jest wiele, ale działających oddzielnie. A ja mam nadzieję, że dzięki takim jak dzisiejsze działanie uda nam się połączyć seniorów w jedną zwartą całość, to mój cel – integracja seniorów.

Kazimierz Dzierżanowski


Podziel się
Oceń

Reklama
NAJNOWSZE EWYDANIE
Tygodnik Pułtuski
Reklama
Reklama
Reklama
OtoDrobne
Reklama
Reklama
ReklamaVictoria recycling
ReklamaOdbiór elektrośmieci
Reklama
Reklama