Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 18:41
Reklama

Na spotkaniu z burmistrz Beatą Jóźwiak padło tylko jedno pytanie od mieszkańca

Kliknij aby odtworzyć

Spotkanie otwarte odbyło się wczoraj, w sali kina Narew.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama