„Wesele Boryny” ożyje w Pułtusku! Zamkowy amfiteatr przy Domu Polonii zamieni się w prawdziwą łowicką wieś z kart „Chłopów” Władysława Reymonta.
Na wydarzenie zaprasza Dyrektor Domu Polonii w Pułtusku - Michał Kisiel.
Kiedy
27 czerwca o godz. 18:00
W zamkowym amfiteatrze trwa widowisko WESELE BORYNY, w ramach II Festiwalu Reymontowskiego, w wykonaniu Amatorskiego Zespołu Regionalnego im. Wł. St. Reymonta z Lipiec Reymontowskich. Na scenie tradycyjne tańce, przyśpiewki, dawne obrzędy i przepiękne stroje ludowe.
Organizatorem Festiwalu Reymontowskiego jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” przy współpracy z: Stowarzyszeniem "Wspólnota Polska", Domem Polonii w Pułtusku. Partnerem wydarzenia jest Zarząd Województwa Mazowieckiego.
