Od dnia 6 czerwca 2026 roku zarządowi stowarzyszenia nadal prezesować będzie założyciel tej organizacji samorządowej w 2004 roku Zbigniew Tołłoczko, jego zastępca to Mariusz Kowalewski - były wójt gminy Winnica, sekretarzem jest Monika Tołłoczko - Dąbrowska, skarbnikiem Hanna Zakrzewska, członkiem zarządu Anna Falkowska. Komisją Rewizyjną pokieruje Monika Ołtarzewska, zastępować ją będzie Sylwester Zakrzewski, członek komisji Roksana Dąbrowska.
Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Winnica oraz Wzajemnej Pomocy działa na terenie gminy Winnica od 22 lat. W tym czasie, w ramach działalności integracyjnej, zorganizowano wiele spotkań, podczas których wysłuchano prelekcji bardzo ciekawych ludzi, koncertów instrumentalnych i wokalnych, pozyskano wiedzę o przydatnych w życiu zagadnieniach. Niedawno przebywał wśród członków i sympatyków stowarzyszenia znany jasnowidz Krzysztof Jackowski, wystąpił ksiądz egzorcysta, propagatorki tzw. zielonej żywności firmy Green Ways, lekarze medycyny, a także najbardziej znany w Polsce medium Marek Szwedowski. Nie bez powodu spotkania organizowane corocznie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem uczestników, których w liczbie około 100 osób mieści Sala Koncertowa pułtuskiego Domu Polonii. Zarząd stowarzyszenia, pozytywnie oceniony za swoją działalność przez uczestników walnego zgromadzenia, planuje na nową kadencję nie tylko ściśle statutową realizację zadań, ale też dalsze spotkania z nietuzinkowymi osobami, mając już doświadczenie o pożytkach intelektualnych płynących z takich kontaktów.
Zarząd dziękuje tą drogą osobom, które bezinteresownie wspierają stowarzyszenie.
red
