DALI RADĘ – ORGANIZATORZY i SENIORZY
18 czerwca odbyła się, na stadionie miejskim, pierwsza pułtuska olimpiada seniorska. Przyniosła pułtuskim i powiatowym grupom seniorskim nie tylko radość ze spotkania, ale i wiarę we własną w aktywność sportową
Wczoraj, 09:43